Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Na internetowej stronie Tygodnika Ostrołęckiego ukazał się bardzo obszerny tekst dotyczący konfliktu, jaki pod koniec lutego zaistniał w SMLW "Zacisze". 

Warto zapoznać się z tekstem, w którym wypowiadają się zarówno członkowie Rady Nadzorczej jak i odwołany ze stanowika Prezes Chmielewski.

Wszystkie wypowiedzi są autoryzowane.

 

24 lutego 2021 r. rada nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Zacisze” podjęła decyzję o odwołaniu zarządu. Przyczyny i tryb odwołania budzą duże zaniepokojenie mieszkańców. Na razie pada więcej pytań niż odpowiedzi.

 

SML-W „Zacisze” to 15 budynków wielorodzinnych, 570 mieszkań, ponad 1000 mieszkańców. Półtora roku temu prezesem spółdzielni został Dariusz Chmielewski. W planach działalności nowego zarządu „Zacisza” było m.in. przeprowadzenie niezbędnych remontów, modernizacja składu opału i budowa kotłowni gazowej. Jak odwołanie zarządu wpłynie na realizację tych planów?

 

Więcej przeczytasz na www.to.com.pl 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!