Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_images_zdjecia2015_50-lecie_MSIzz.JPGWspólne 50 lat to niezwykły symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia istoty związku dwojga sobie bliskich, kochających się osób.
 

Na podstawie wniosku przedłożonego przez Urząd Stanu Cywilnego Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie Prezydent RP Bronisław Komorowski uhonorował 15 par z gminy Małkinia Górna. Odznaczenie to stanowi nagrodę dla osób, które przeżyły co najmniej 50 lat w jednym związku małżeńskim.

 

  

  W gminie Małkinia Górna Złote Gody świętowali w tym roku:
Barbara i Jan Dąbrowscy z Małkini Górnej

Jadwiga i Stanisław Dembkowscy z Małkini Górnej

Janina i Ryszard Fydrych z Błędnicy

Alicja i Józef Graczyk z Małkini Górnej

Teresa i Stanisław Jakowscy z Małkini Górnej

Jadwiga i Stefan Kalata z Kańkowa

Elżbieta i Stanisław Mariańscy z Treblinki

Elżbieta i Eugeniusz Mowel z Małkini Górnej

Elżbieta i Wiesław Mystkowscy z Poniatowa

Marianna i Józef Orłowscy z Kańkowa

Teresa i Tadeusz Ruszkowscy z Małkini Górnej

Irena i Stanisław Wołczyńscy z Małkini Górnej

Marianna i Józef Zawada z Kiełczewa

Marianna i Andrzej Złotkowscy z Treblinki

Krystyna i Roman Zyśk z Małkini Górnej.


Na uroczyste wręczenie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie w dniu 29 września 2015 r. do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej przybyło dziesięć par Jubilatów.


Witając dostojnych gości p. Bożena Kordek - Wójt Gminy Małkinia Górna podkreśliła wyjątkowość ich jubileuszu i wyraziła wielki podziw dla siły łączącego ich uczucia. Serdeczne życzenia złożyli Jubilatom p. Ewa Ferenc - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Małkini Górnej, p. Krystyna Wetoszka - Skarbnik UG i p. Dariusz Chmielewski - Sekretarz UG.


Oprawę artystyczną uroczystości przygotowała młodzież z Zespołu Szkół Gminnych nr w Małkini Górnej pod kierunkiem pp. Grażyny Długoborskiej i Agaty Ciołkowskiej. Wyrecytowane i zaśpiewane przez młodych wykonawców słowa o miłości przywołały wspomnienia dawnych chwil. W czasie uroczystego obiadu Jubilaci opowiadali o początkach uczucia, które połączyło ich pół wieku temu, o ślubie, dzieciach, wnukach i prawnukach...


Małkiński Serwis Internetowy życzy Szanownym Jubilatom aby nadal trwali w tej pięknej miłości, którą przysięgali sobie przeszło 50 lat temu oraz doczekali w zdrowiu i pogodzie ducha kolejnych jubileuszy.

 

 

 

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!