Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniach 3-4 listopada  zawodniczka  Akademii Karate Yokozuna z Małkini wzięła udział w bardzo prestiżowych turnieju  All Japan Open . Do startu  zakwalifikowało się 12 zawodniczek z Japonii i 4 spoza.  ( 2 z Polski i 2 z Rosji). Mimo, iż Maria już czwarty raz startowała  w Japonii to pierwszy raz  w kategorii Open czyli bez podziału na wagę. 

W pierwszej walce Małkinianka zmierzyła się z reprezentantką gospodarzy Aiką  Motomurą – wicemistrzynią Świata w kategorii  lekkiej . Mimo bardzo dobrej walki i przewagi siły fizycznej Marii japonka wykazała się dużą odpornością na  ciosy oraz szybkością.  Na koniec  wyrównanej walki dwóch sędziów wskazało na zawodniczkę z Polski i dwóch na zawodniczkę z Japonii. Piąty sędzia maty wskazał wygraną dla Japonii. Było to bardzo cenne doświadczenie, które  na pewno zaowocuje  w przyszłości .

Wyjazd ten nie byłby możliwy dzięki ludziom którzy wsparli zawodniczkę finansowo: Pani Wójt Gminy Małkinia Górna, Starostwo Powiatowe w Ostrowi  Mazowieckiej, Panu Mariuszowi  Iwanickiemu,  Firmie Zakrzewscy oraz  Panu Waldemarowi  Sołowińskiemu.

Już 25 listopada Maria Jasko będzie reprezentowała nasz kraj na Mistrzostwach Europy Open w Bukareszcie.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!