Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Co roku w Tokio rozgrywane są Otwarte Mistrzostwa Japonii  w kategorii otwartej , to znaczy że wszyscy najlepsi zawodnicy walczą  w jednej kategorii bez podziału na wagę o miano najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika Japonii.  

Udział kobiet w tych prestiżowych zawodach  jest możliwy tylko dla zawodniczek powołanych przez organizatorów ALL JAPAN OPEN. Do udziału w tym turnieju zostało wytypowanych 16 kobiet  i tylko 4 spoza Japonii. Wśród  tych czterech zawodniczek znalazła się  Maria Jasko, zawodniczka Akademii Karate Yokozuna z Małkini Górnej .  Maria jest  jedną z najlepszych zawodniczek karate kyokushin w kat.+ 65 kg  na Świecie . W roku 2017 Maria zdobyła między innymi  brązowy medal  mistrzostw Świata oraz srebrny medal mistrzostw Europy. Jest to  wielki zaszczyt zostać zauważonymi docenionym w ten sposób  zarówno dla zawodniczki jak i dla Polski. All Japan Open odbędą się już 3-4 listopada. Trzymamy Kciuki za naszą reprezentantkę.

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!