Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W sobotę 10.06.2017 w Białymstoku odbył się drugi międzynarodowy turniej karate kyokushin. Udział w turnieju wzięło 212 zawodników z 24 klubów z Polski,  Białorusi, Rosji i Mołdawii. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie.  Karatecy AK Yokozuna przywieźli  z tej dużej imprezy aż  5 medali. Naszą Akademię reprezentowało w Białymstoku  8 zawodników, aż pięcioro stanęło na podium.

  

Drugie miejsca w swoich kategoriach zajęli: Karolina Marczak  oraz Milan Łukasik . Dla Milana był to pierwszy  jak widać udany strat na zawodach karate, po 2 wygranych pojedynkach uległ dopiero w finale.  Po wygranych walkach eliminacyjnych  na trzecim stopniu podium uplasowali się: Zofia Perzan, Jakub Ruszkiewicz, Cezary Zawisza. Sebastain Abucewicz, Oliwier Gawłowski oraz Maja Zawisza nie dostali się do strefy medalowej, jenak wykazali ogromnego ducha walki. Sędzią  oraz opiekunem zawodników z Małkini była sensei Maria Jasko. Był to ostatni start karateków Akademii, teraz zasłużony odpoczynek po bardzo owocnym sezonie. Już od września ruszamy znowu po kolejne medale. 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!