Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniach 24-26.02.2017 r. zawodnicy Akademii Karate YOKOZUNA  wzięli udział w prestiżowym międzynarodowym obozie szkoleniowym 6th FightersCamp& 3rd Young LionsFightersCamp, który odbył się w Nałęczowie.

Tym razem w obozie wzięło udział blisko 270 uczestników z 41 klubów w tym przedstawicieli z zagranicy tj. Niemiec, Holandii, Algierii, Białorusi, Ukrainy oraz Japonii. Obóz poprowadzili ShihanTaichiroSugimura, uczeń SosaiMasutatsuOyamy, twórcy Kyokushin Karate, orazSenseiZenjuro Mori dwukrotny Mistrz Świata w kategorii średniej. W trzydniowym obozie szkoleniowym udział wzięli również reprezentanci Akademii Karate Yokozuna  w składzie:  Jakub Ruszkiewicz, Aleksander Zębrowski , Zofia Perzan,  Katarzyna Skoczeń Karolina Marczak oraz Sensei Maria Jasko

Seminarium karate poświęcone kumite, a więc pod kątem walki, prowadzone było w trzech grupach: najmłodsi zawodnicy do 13 lat, grupa kadry zawodniczej oraz trenerów i instruktorów. Zajęcia obejmowały wiele aspektów przygotowania do walki, w tym przygotowanie ogólnosprawnościowe i specjalistyczne.
Uczestnicy szkolenia mieli okazję trenować pod okiem najlepszych instruktorów z Japonii, którzy przekazali wiele cennych aspektów dotyczących taktyki walki. Było to wspaniałe doświadczenie, dzięki któremu trenujący rozwijają swoje umiejętności. Treningi były bardzo wyczerpujące i wszystkie kończyły się ogromną ilością sparingów, podczas których nasi zawodnicy mogli zweryfikować swoje umiejętności w walce i nabyć nowe doświadczenia. Od piątku do niedzieli odbyło się sześć intensywnych treningów. Z seminarium zawodnicy z MaŁkini  wrócili w świetnych humorach ze zdobytym doświadczeniem, które powinno zaowocować w zaczynającym się w marcu sezonem turniejowym. Najbliższa okazja ku temu będzie podczas "Turnieju o Puchar Burmistrza Zambrowa", który odbędzie się w dniu 5 marca br. Trzymajcie kciuki.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd