Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Nasza zawodniczka Maria Jasko zdobyła tytuł wicemistrzyni Europy podczas 29. Mistrzostw Europy, które odbyły się 9 maja w Berlinie. Maria pokonała w drodze do finału zawodniczkęz Węgier- Anet Ksabi, która ważyła blisko 50 kilogramów więcej oraz reprezentantkę Niemiec, Milenę Kowalewą. W finale spotkała się z aktualną mistrzynią świata reprezentantką Rosji Ulianą Grebenshchikovą, która okazała się w tym starciu zwyciężczynią.

 

Po czterech latach startów w międzynarodowych turniejach, mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata nasza zawodniczka miała swój wielki dzień w Berlinie. jako jedyna Polka doszła do finału w swojej kategorii i jako jedyna seniorka walczyła w finale. Co prawda w finale przegrała z Rosjanką ale U.Grebenshchikova jest w tym momencie poza zasięgiem chyba wszystkich zawodniczek na świecie.


REKLAMA

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!