Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Swoją przygodę z karate kyokushin rozpoczęłam w 2011 roku ,dzięki mojej koleżance z klasy, która namówiła mnie na zajęcia.

 

Pierwszy trening odbył się w lutym podczas ferii zimowych ,który prowadziła pani Maria Jasko. Po zajęciach zapoznawczych treningi zaczęły się odbywać w szkole. Tam ćwiczyłam przez 4 lata. Pierwszym moim osiągnięciem było 1 miejsce na Polonijnych Igrzyskach w Łomży w 2013 roku. Rokiem sukcesów był rok 2015. Wtedy zaczęłam jeździć na treningi do Ostrowi Mazowieckiej,gdzie była większa ilość osób, z którymi mogłam ciężko trenować. Do największych sukcesów z 2015 roku zaliczam: 3 miejsce w Pucharze Europy Juniorów w Katowicach oraz 1 miejsce na IKO Galizia Cup w Leżajsku. Zajęłam także kilka pierwszych i drugich miejsc w zawodach ogólnopolskich.Podczas Nocy Nadbużańskiej otrzymałam  „Serdeczne Gratulacje” od Pani Wójt za ciężką pracę związaną z karate. W 2016 roku do największego osiągnięcia zaliczam 2 miejsce na Mistrzostwach Młodzików w Radzyminie. W tym roku zostałam także powołana w skład Reprezentacji Polski na Wagowe Mistrzostwa Europy w Bułgarii, Puchar Europy Juniorów w Lublinie oraz na Puchar Polski w Ciechanowie. Niestety z powodu silnie obsadzonej kategorii nic nie wygrałam. Liczy się jednak doświadczenie otrzymane na zawodach. Czasami nawet porażki motywują bardziej niż wygrane. Na ostatnich zawodach odbywających się w Ostrołęce zamykających sezon 2016 rok, zajęłam 1 miejsce.

 

 

Więcej przeczytasz na http://youngface.tv/moja-przygoda-z-karate-kyokushin/

 

 

 

  

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!