Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dn. 18.06.2016 r. podczas drugiego dnia obchodów XIV Dni Ostrowi Mazowieckiej Burmistrz Miasta Jerzy Bauer wręczył nagrody za szczególne osiągnięcia w dziedzinie nauki i sportu.

Za szczególne osiągnięcia w karate Nagrodę Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka Jerzego Bauera otrzymały Maria Jasko i Magda Baczewska z Ostrowskiego Klubu Karate KYOKUSHINKAI.        

 

W imieniu Marii Jasko, która tego dnia brała udział w turnieju nagrodę odebrał sensei Radosław Grabowski.

Zawodnicy z  Ostrowskiego Klubu Karate KYOKUSHINKAI wręczyli Burmistrzowi Jerzemu Bauerowi koszulkę z logo 30. Mistrzostw Europy w karate Kyokushin, które odbyły się  odbyły się w Warnie w dn. 21-22.05.2016 r. i podpisami zawodników OKKK  uczestniczących w tej imprezie.

Już po zakończeniu Dni Ostrowi nadeszła wiadomość o znakomitym występie małkińskiej zawodniczki na zawodach w Nowym Jorku.

 

W turnieju "ALL AMERICAN OPEN INTERNATIONAL KARATE CHAMPIONSHIPS 2016 NYC" Maria Jasko zdobyła złoto w kategorii ciężkiej i ykozuna - pokonała zwycíężczynię kategorii średniej i lekkiej - oraz dodatkowo zdobyła tytuł "Best Spirit".

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!