Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W ramach akcji „Aktywne Babie Lato” Stowarzyszenie „Małkiński Krąg” zaprasza mieszkańców Małkini do udziału w zajęciach poprawiających formę fizyczną i integrujących różne środowiska.


Dnia 20 października br. Stowarzyszenie zorganizowało dla mieszkańców Małkini marsz z kijkami nordic walking. Na trasę wiodącą spod Szkoły Podstawowej Nr 2 w Małkini Górnej przez Rostki Wlk. do Zawist Nadbużnych wyruszyła grupa 20 osób. Wszystkie osoby bez problemu pokonały dystans ok. 6 km. Na mecie na uczestników marszu czekali organizatorzy, którzy przygotowali ognisko. 

Zgodnie z regulaminem nagrodzono najstarszego i najmłodszego uczestnika marszu oraz najliczniejszy zespół złożony z mieszkańcy ulicy Leśnej. Dodatkowo wyróżniono dwie osoby, które najszybciej dotarły do celu.

 

Zadowoleni z aktywnie i przyjemnie spędzonego popołudnia organizatorzy i uczestnicy marszu już planują dalsze spotkania z nadzieją na wzmocnienie kondycji fizycznej i dalsze budowanie pozytywnych relacji w środowisku sympatyków "Małkińskiego Kręgu".
 

 

 


 

 

 

 

 

  

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!