Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_163_16777215_00_images_uks_dwojka_1.jpgZnakiem sportu dziewcząt w naszym gimnazjum jest piłka ręczna a głównymi aktorkami na jej arenie jest drużyna dziewcząt, trenująca 3 razy w tygodniu i rywalizująca w Mazowieckiej Lidze Młodziczek. Obok ligi dziewczęta biorą udział w licznych turniejach piłki ręcznej na naszej sali oraz w naszym i sąsiednim województwie. W tym tygodniu  zbiegły się dwa turnieje towarzyskie w których nasze gimnazjum reprezentowane przez zawodniczki UKS Dwójka przy PG 2 Małkinia Górna, wzięły udział. Pierwszy turniej dziewczęta rozegrały 19 stycznia (czwartek) w LO Ostrów Maz a drugi 22 stycznia (sobota) w Kolnie. Były to okazje do gier , bez presji wyniku, które zbiegły się z okresem nieczynnej dla sportu sali gimnastycznej ze względu na obchody Dnia Babci i Dziadka w SP 2 Małkinia Górna. 

W obu turniejach dziewczęta rozegrały po trzy mecze, jakże różne spotkania, szczególnie jeśli chodzi o turniej w Kolnie (wzięło w nim udział poza naszym zespołem, drużyna z Kolna, Rozóg i Poświętnego). Drużynie z Małkini pozostał do wykonania ostatni, bardzo ważny i trudny krok - walka o zwycięstwo w tego typu imprezach. Możemy się nazwać, od pewnego czasu, „królowymi srebrnego medalu” (LZS-y, Turniej Mikołajkowy). Te trofea powinny cieszyć a jednak… pozostaje pewien niedosyt. W ostrowskim LO dziewczęta przegrywają jedną bramką (17:18) z gospodyniami obiektu, nawiasem mówiąc wychowankami naszego klubu. W Kolnie , nasze reprezentantki grają trzy mecze, ekstremalnie różne. Decydujący mecz z Rozogami grają na bardzo niskim poziomie skuteczności rzutowej i dziurawej obronie a mecz z gospodyniami – koncertowo w każdym elemencie gry wygrywając go 18:6. Cieszy jednak zaangażowanie dziewcząt i fakt, że ze szkołami sportowymi i Ośrodkami Szkolenia Piłki Ręcznej stają do walki jak równy z równym za co im bardzo dziękuję.

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd