Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_https___lh4.googleusercontent.com_-cj0yv6EPG6w_VR1E6nFspvI_AAAAAAAAYMY_dj91PYYZ1i8_s640_DSC04647.jpgXIII Wiosenny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna mamy już za sobą. Po mimo, że był trzynasty dla drużyn z UKS Dwójka był szczęśliwy.
Pierwszego dnia zagrały cztery zespoły młodziczek: SP Nr 1 w Wyszków, ZUKS Mutka Zielonka, UKS Dwójka Lublin i UKS Dwójka Małkinia Górna. W ostatniej chwili z turnieju zrezygnowała drużyna z Ciechanowa. Dziewczęta naszej Dwójki zdecydowanie wygrały z zespołami z Wyszkowa i Lublina. Do rozegrania pozostał jeden mecz i to decydujący, z ekipą z Zielonki. Wynik meczu był otwarty do ostatniej sekundy, jednak więcej siły i spokoju zachowała drużyna z Małkini wygrywając 21 : 20. Końcowa syrena spowodowała wielką radość w drużynie i na trybunach. Puchar został w Małkini Górnej.
W drugim dniu turnieju zagrały dziewczęta z rocznika 2002 i młodsze. Po raz pierwszy w turnieju wystąpiła drużyna Sportfreunde Schwaikheim z Niemiec. Na trybunach zasiadło więcej kibiców. A kibice byli w różnym wieku od najmłodszych do bardzo dojrzałych, co organizatorów bardzo cieszyło.


REKLAMA

W niedzielę wystąpiły drużyny:
Grupa A:
• ZUKS Mutka Zielonka
• SP Nr 1 Wyszków
• UKS Dwójka Małkinia Górna
Grupa B:
• UKS Varsovia Warszawa
• UKS Jaktorów
• Sportfreunde Schwaikheim Niemcy


Drużyna Dwójki zajęła piąte miejsce wygrywając z Varsovią 13 : 9. Natomiast puchar zdobyła drużyna z Jaktorowa, która pokonała Wyszków 13 : 4.
Fundatorem nagród była Wójt Gminy Małkinia Górna Pani Bożena Kordek. Pierwszego i drugiego dnia główne nagrody zostały wręczone przez Panią Wójt oraz Zbigniewa Nietubyć Przewodniczącego Rady Gminy.
Organizatorami turnieju byli: GOKiS Małkinia Górna, WMZPR i UKS Dwójka Małkinia Górna.


Sponsorami turnieju byli: Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży, BD.ART. Małkinia Górna, Biuro Ogłoszeń i Reklam ARIUH DYLEWSKI, Transport Turystyczny ZAWISTOWSCY, IGLOBUD 2000, ROCKWOOL, DOMOST, TV-EURO-SAT, Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej, AJINOMOTO, PB BUDOMOST, SMLW ZACISZE,

 

Dziękujemy serdecznie pani Wójt Bożenie Kordek za ufundowanie nagród, dziękujemy współorganizatorom panu Andrzejowi Sadowskiemu Dyrektorowi GOKiS i panu Ryszardowi Łodzińskiemu Prezesowi WMZPR, dziękujemy rodzicom za wspaniałą pomoc, kibicom oraz sponsorom turnieju.

Drugiego dnia turnieju odbył się Kiermasz Wielkanocny zorganizowany przez Klub Wolontariatu i Radę Rodziców SP Nr 2 w Małkini Górnej. Uczniowie przygotowali piękne ozdoby świąteczne, które można było nabyć za nie wielką kwotę. Dziękujemy Klubowi i Radzie za Waszą obecność.
Szerszą relację z turnieju zamieścimy na stronie internetowej UKS Dwójka Małkinia Górna.

 

Zdjęcia z turnieju wykonał Piotr Janiak.
 SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd