Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_187_16777215_00_images_zjecia2016_czy_trafimy_do_ksiegi_guinessa_100_5241.JPGNa Torwarze w Warszawie,  panowała wczoraj gorąca atmosfera! Tego dnia piłkę ręczną postanowiły trenować dzieci z całej Polski. Wszystko za sprawą Fundacji Akademia Sportu i Artura Siódmiaka, który od wielu lat jest mentorem nie tylko najmłodszych sportowców i zachęca wszystkich do podjęcia aktywności.  W "Największej Lekcji WF'u"  wzięli udział znani byli i aktywni sportowcy, m.in. pływaczka Otylia Jędrzejczak, specjalizująca się w kolarstwie górskim Maja Włoszczowska, tenisistka Klaudia Janas-Ignacik, siatkarka Milena Radecka, wioślarz Marek Kolbowicz, tyczkarka Monika Pyrek, lekkoatleci Tomasz Majewski i Piotr Małachowski oraz siatkarze Andrzej Wrona i Paweł Zagumnym. Wczorajsza edycja "CAMPU" z pewnością przejdzie do historii, ponieważ w sumie na treningu pojawiło sie około 5 000 młodych fanów „szczypiorniaka"! Ten wynik niesamowicie nas cieszy i motywuje do dalszych działań.  Trzymajcie kciuki za kolejne edycje „Lekcji WF’u” i kolejne rekordy! 

W tej największej, nietypowej lekcji, wzięły udział uczestniczki zajęć z piłki ręcznej w ramach UKS „Dwójka”Małkinia Górna. Oba nasze zespoły to uczennice Zespołu Szkół Gminnych nr 2 w Małkini Górnej.  Młodszy zespół, grający w kategorii wiekowej dzieci, w nagrodę za swoją 15-sto miesięczną pracę na treningach oraz podczas turniejów i meczów, został wyróżniony wyjazdem na Halę Torwaru na „Siódmiak  CAMP”. Impreza była przewidziana właśnie dla tej kategorii wiekowej.  Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor, która pomogła nam w zorganizowaniu transportu na to wydarzenie, po którym w ramach integracji zespołu, pojechaliśmy jeszcze na wspólny posiłek i do kina w Centrum Targówek.

Nietypowy wyjazd sportowy, był nowym doświadczeniem, z ogromnym wrażeniem jakie na nas zrobiła sama hala oraz liczba ćwiczących i obecnych gwiazd, które chętnie podpisywały plakaty czy koszulki przygotowane z tej okazji dla wszystkich uczestników. Bardzo jestem zadowolona z udziału w wydarzeniu i chciałabym aby dzieci, z którymi pracuję, sprawowały się dalej co najmniej tak jak do tej pory.

Zapraszamy , już teraz, do kibicowania naszym zespołom dziewcząt podczas meczów ligowych i turniejów  towarzyskich. Najbliższy turniej towarzyski , z okazji Mikołajek, na naszej sali gimnastycznej w dniach 10 i 11 grudnia 2016. Szczegóły niebawem.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd