Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W piątek, 12 lutego 2016 roku o godzinie 19:00 w Zambrowie na sztucznej nawierzchni drużyna  MKS Małkinia rozegrała spotkanie towarzyskie z Orlętami Czyżew. Piątą drużyną Podlaskiej ligi okręgowej. Dla trenera Arkadiusza Borowego i jego podopiecznych był to trzeci mecz kontrolny po rozpoczęciu przygotowań do rundy wiosennej.

Pierwsze 6 minut spotkania było w wykonaniu MKS-u nieco nerwowe. Jednak szybko drużyna złapała odpowiedni rytm. Mecz pomimo tego że towarzyski mógł się podobać. Zawodnicy z Małkini grali dobrym, szybkim rytmem. Pierwszą bramkę MKS zdobywa po trafieniu Adama Najgrodzkiego po ładnej składnej akcji i asyście Arkadiusza Borowego. Do przerwy MKS stwarza jeszcze kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramek przewaga jest coraz bardziej widoczna. Pod koniec pierwszej połowy to zespół z Czyżewa wyprowadza kontratak po którym sędzia dyktuje rut karny który został zamieniony na bramkę. Bliski jego obrony był Dominik Sekuła zabrakło szczęścia. Pierwsza połowa spotkania kończy się remisem 1:1

Druga połowa to podobny scenariusz na prowadzenie zespół z Małkini wyprowadza Cezary Maliszewski po ładnym uderzeniu z rzutu wolnego. Kolejną bramkę po kilku minutach zdobywa Bartłomiej Wróblewski. Pomimo tego że MKS był zdecydowanie lepszy i mógł zdobyć dużo więcej goli to goście niespodziewanie przez kilka minut doprowadzają do remisu. Jednak nadal zachowaliśmy spokój próbujemy grać to co najlepiej potrafimy i dość szybko  na prowadzenie Małkińską drużynę wyprowadza Radosław Tarnowski po ładnej indywidualnej akcji i pięknym uderzeniu wynik jest 4:3. Dwie bramki w tym spotkaniu dołożył jeszcze Rafał Wyszomirski, który miał jeszcze kilka okazji i oddał kilka ładnych strzałów.

MKS Małkinia – Orlęta Czyżew 6:3 (1:1)

Bramki: Adam Najgrodzki, Cezary Maliszewski, Bartłomiej Wróblewski, Radosław Tarnowski, Rafał Wyszomirski x2

Skład MKS: DOMINIK SEKUŁA – KAMIL SUSZCZYŃSKI, CEZARY GIZIŃSKI, MARIUSZ SOKOŁOWSKI, RADOSŁAW TARNOWSKI – MARCIN SADOWSKI, DANIEL GÓRAL, ADAM NAJGRODZKI, CEZARY MALISZEWSKI – RAFAŁ WYSZOMIRSKI, ARKADIUSZ BOROWY ponadto w spotkaniu zagrali:KAMIL RÓWNY, BARTŁOMIEJ WRÓBLEWSKI, RAFAŁ SIWEK, KRZYSZTOF KRAWCZYK, MACIEJ SMOLEWSKI