Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Po zespołach seniorskich przyszedł czas na rozpoczęcie wiosennej rundy rewanżowej przez drużyny młodzieżowe zrzeszone w okręgu siedleckim. MKS Małkinię, będą reprezentowały w tych rozgrywkach trzy zespoły: Junior Młodszy (Siedlecka Liga Juniora Młodszego), Młodzicy (I Liga Okręgowa) i Orlik (II Liga Okręgowa).

 

Jako pierwsi swe rozgrywki zainaugurują podopieczni trenera Wiesława Jarząbka, którzy u siebie na „Azbest Arenie” w niedzielę 7 kwietnia o godzinie 11 będą podejmować zespół KS ŁOSICE. Nasi młodzi piłkarze mają wobec piłkarzy z Łosic dług do spłacenia. W rundzie jesiennej (mecz i rewanż) przegrali z piłkarzami z Łosic oba mecze: 3:1 (wyjazd) i 1:2 (dom), więc będą na pewno się starali, aby spłacić, choć jedną ratę. Może być ciekawie. 

 

                                                                  MKS MAŁKINIA vs KS ŁOSICE

                                                 Niedziela 7 kwietnia 2019 roku-godzina 11.00

                                                                        Stadion ul. Kolejowa

 

Natomiast zespół trenera Zbigniewa Suchodolskiego czeka daleki wyjazd do oddalonego o 87 km Skórca, gdzie także w niedzielę 7 kwietnia o godzinie 14 zmierzy się w walce o ligowe punkty z miejscowym NAPRZÓD SKÓRZEC. Jak nam jaskółki doniosły zespół ze Skórca może być ciężkim i niewygodnym przeciwnikiem. Ostatnio został wzmocniony piłkarzami z pobliskich Siedlec. Zapowiada nam się ciekawa walka od pierwszego gwizdka arbitra.

                                                          NAPRZÓD SKÓRZEC vs MKS MAŁKINIA

                                                   Niedziela 7 kwietnia 2019 roku-godzina 14.00

 

               

Trzeci nasz zespół MKS MAŁKINIA ORLIK trenowany przez Sylwestra Sierotę w ten weekend pauzuje. Zagra dopiero za tydzień na wyjeździe z ULKS STARAWIEŚ.

               

Wszystkie nasze młodzieżowe zespoły przerwę zimową wykorzystały na ciężkie zajęcia treningowe, które odbywały się w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini. Jeśli tylko aura sprzyjała trenerzy zajęcia starali się prowadzić na świeżym powietrzu. Każdy z trenerów miał możliwość rozegrania licznych meczy towarzyskich, z których po przeanalizowaniu wyciągali wnioski i starali się poprawić popełniane błędy. Teraz przyszedł czas na prawdziwą weryfikację, gdyż zaczyna się walka o ligowe punkty. Trzymamy mocno kciuki za nasze wszystkie zespoły, aby z tej rywalizacji wychodziły zawsze zwycięskie. Do boju MKS, do boju.

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!