Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Pełną parą idą przygotowania zespołu MKS MAŁKINIA do wiosennej rundy rewanżowej w Siedleckiej I Lidze Okręgowej Młodzików. Trener Wiesław Jarząbek zajęcia treningowe ze swymi podopiecznymi prowadzi na hali sportowej w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini. Frekwencja na zajęciach jest zadowalająca, ale brakuje trenerowi niektórych piłkarzy, którzy zawiesili na razie rozwój swej kariery piłkarskiej. Gdy tylko zdarza się okazja wzięcia udziału, w jakimś turnieju halowym Wiesław Jarząbek skwapliwie z niej korzysta. I tak w miesiącu lutym wziął udział ze swymi podopiecznymi w dwóch dość silnie obsadzonych turniejach. W 8 lutego w Wąsewie odbył się III Otwarty Turniej Halowy Piłki Nożnej pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej. Powyższy turniej wygrał zespół LUKS CZERWIN przed KS WĄSEWO I i MKS MAŁKINIĄ. Następny turniej odbył się w dniu 16 lutego w Ostrowi Mazowieckiej. W tym turnieju o Puchar Prezesa KS OSTROVIA OSTRÓW MAZOWIECKA nasz zespół zajął drugie miejsce przegrywając w finale z zespołem z PUŁTUSKA, z którym wcześniej wygrał w fazie grupowej.

Między turniejami na zajęciach treningowych w dniu 14 lutego po raz kolejny spotkała naszych młodych piłkarzy miła niespodzianka. Tuż przed zajęciami Pan Jarosław Dawidczyk (dawny piłkarz MKS MAŁKINIA) w imieniu Pani Anny Chlubickiej – właścicielka firmy Handlowo-Usługowej w Małkini wręczył komplety dresów. Po przebraniu chłopcy prezentują się w nich okazale. Jest to już kolejny prezent od Pani Anny Chlubickiej dla naszych młodzików, za który chłopcy serdecznie dziękują. W dowód wdzięczności piłkarze wraz ze swym opiekunem Wiesławem Jarząbkiem wręczyli na ręce Jarosława Dawidczyka kopię bluzy dresowej w anty ramie z prośba o przekazanie Pani Annie Chlubickiej. Pani Anna obok Pana Stanisława Dąbkowskiego – Prezes firmy DOMOST Sp.z.o.o w Małkini stała się drugim strategicznym sponsorem zespołów młodzieżowych MKS MAŁKINIA.

 

W dniu 6 marca w ramach jednostki treningowej trener Wiesław Jarząbek zaprosił swego młodszego kolegę z boiska – Jarosława Polaka (obaj bronili barw MKS MAŁKINIA) na mecz towarzyski. Jarosław Polak jest trenerem zespołu OSTROVII OSTRÓW MAZOWIECKA, który gra w Ciechanowsko-Ostrołęckiej I Lidze Okręgowej Młodzików. Jak na mecz towarzyski przystało trzeba powiedzieć, że oba zespoły stworzyły dość ciekawe widowisko, w którym nie brakowało śmiałych zespołowych i indywidualnych akcji. Były udane interwencje bramkarzy i były  oczywiście bramki, których nikt nie liczył, bo wygrali wszyscy. Tu nie chodziło o wynik a o naukę i sprawdzenie swych umiejętności, bo wiosenne rozgrywki tuż, tuż. Dla naszego zespołu był to ostatni trening „pod dachem”, teraz piłkarze będą mieli zajęcia na świeżym powietrzu.

 

Autor tekstu: Paweł Wenus

 

  

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!