Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W sobotę 10 lutego na obiekcie sportowym Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa firmy „DOMOST”. Tu od razu trzeba nadmienić, że firma „DOMOST” Spółka z o.o. w Małkini Górnej jest jednym z głównych sponsorów zespołu Trampkarzy MKS MAŁKINIA, którego trenerem jest Zbigniew Suchodolski. W turnieju wzięło udział 8 zespołów z rocznika 2003 i 2004, które zostały podzielone na dwie czterozespołowe grupy wiekowe:

  

GRUPA A: (2003)

1.       UKS PERLEJEWO.

2.       WICHER SADOWNE.

3.       UKS AP OSTRÓW MAZOWIECKA.

4.       MKS MAŁKINIA.

 

 GRUPA B: (2004)

1.       UKS PERLEJEWO.

2.       KORONA JADÓW.

3.       ZORZA STERDYŃ.

4.       MKS MAŁKINIA.

 

Dla przypomnienia kilka słów wprowadzenia. Zasady gry obowiązują, jak w futsalu i normalnej piłce nożnej. Pierwsze mecze są rozgrywane w fazie grupowej każdy z każdym. O kolejności miejsc w tabeli decyduje większa liczba zdobytych punktów, kolejnie korzystniejszy bilans bezpośredniego meczu, następnie korzystniejszy bilans zdobytych goli, potem liczba strzelonych goli, następnie liczba straconych goli. Jeżeli i to nie przyniesie rozstrzygnięcia – dodatkowy mecz. Każdy mecz trwa 15 minut. Zespoły spotkania rozgrywają na przemian raz grupa A, drugi raz grupa B.

Fazę grupową w GRUPIE A wygrał zespół MKS MAŁKINIA z kompletem trzech zwycięstw, natomiast GRUPĘ B zespół UKS PERLEJEWO, który odniósł także komplet zwycięstw. O to, jak przebiegała rywalizacja w poszczególnych grupach.

 

GRUPA A:

·         UKS PERLEJEWO – WICHER SADOWNE           1-0

·         UKS AP OSTRÓW MAZ. – MKS MAŁKINIA      1-5

·         UKSP PERLEJEWO – UKS AP OSTRÓW MAZ.  1-5

·         WICHER SADOWNE – MKS MAŁKINIA              0-3

·         UKS PERLEJEWO – MKS MAŁKINIA                    0-1

·         WICHER SADONE – UKS AP OSTRÓW MAZ.   1-0

 

 TABELA:

1.       MKS MAŁKINIA                 9    9 - 1

2.       UKS PERLEJEWO               6    6 – 1

3.       WICHER SADOWNE          3    1 - 4

4.       UKS AP OSTRÓW MAZ.   0    1 – 11

W meczu o trzecie miejsce w grupie A spotkały się zespoły WICHER SADOWNE – UKS AP OSTRÓW MAZOWIECKA. Po zaciętej i wyrównanej walce wygrał zespół WICHER SADOWNE pokonując 2-1 swych rówieśników z Ostrowi Mazowieckiej. W wielkim finale spotkały się zespoły MKS MAŁKINIA i UKS PERLEJEWO. Po emocjonującym spotkaniu, jak przystało na finał lepszym zespołem okazał się MKS MAŁKINIA, który po golach Jakuba Kalbarczyka, Mateusza Fydrycha i Krystiana Sadowskiego pokonał piłkarzy UKS PERLEJEWO 3-0. Zdobywając, tym samym cenne trofeum. Krystian Sadowski (5 goli) zdobywając zwycięskiego gola dla naszego zespołu został najskuteczniejszym strzelcem w grupie A. Za zdobywcę najładniejszej bramki w grupie A uznano gol otwarcia strzelony przez Konrada Parzonko z UKS PERLEJEWO.

Tak, jak już na wstępie pisaliśmy grupę B wygrał zespół UKS PERLEJEWO, który odniósł komplet zwycięstw zajmując pierwsze miejsce w swej grupie.

GRUPA B:

·         UKS PERLEJEWO – KORONA JADÓW    7-0

·         ZORZA STERDYŃ – MKS MAŁKINIA       0-1

·         UKS PERLEJEWO – ZORZA STERDYŃ    4-0

·         KORONA JADÓW – MKS MAŁKINIA    0-3

·         UKS PERLEJEWO – MKS MAŁKINIA     2-0

·         KORONA JADÓW – ZORZA STERDYŃ  0-5

 

W spotkaniu pomiędzy UKS PERLEJEWO – ZORZA STERDYŃ 4-0 Kuba Moczulski popisał się hat – trickiem i na koniec rozgrywek został z 6 golami najlepszym strzelcem w swojej grupie wiekowej.

TABELA:

1.       UKS PERLEJEWO     9     13-0

2.       MKS MAŁKINIA       6      4-2

3.       ZORZA STERDYŃ     3      5-5

4.       KORONA JADÓW   0       0-15

 

W meczu o trzecie miejsce spotkały się zespoły ZORZY STERDYŃ i KORONY JADÓW. Zespól ZORZY STERDYŃ ponownie okazał się lepszy od swych rówieśników z Jadowa wygrywając, tym razem 4-2. Tu należy odnotować, że jedną z bramek dla Jadowa strzeliła Natalia Kondruś, która była jedyną dziewczynką wśród wszystkich piłkarzy. Organizatorzy docenili to wręczając jej jedną z nagród.

W finale spotkały się dwa zespoły, które należały do faworytów tego turnieju w swojej grupie wiekowej. Tym razem lepszym zespołem okazał się, MKS MAŁKINIA, który po golach  Marcina Kraszewskiego (2) i Maćka Jarząbka pokonał 3-0 UKS PERLEJEWO zdobywając Puchar Prezesa firmy „DOMOST”. Duży wkład w zwycięstwo naszego zespołu włożyli Bartosz Składanowski, który zaliczył dwie asysty, bramkarz Szymon Rutkowski (najlepszy bramkarz turnieju w grupie B), który swymi kilkoma udanym interwencjami uchronił zespół od utraty gola, Dominik Nowak, który swą udaną interwencją zapobiega utracie gola wyręczając tym samym  Szymona Rutkowskiego. Gol strzelony na 2-0 przez Maćka Jarząbka został uznany za najładniejszą bramkę turnieju w grupie B. W sumie to cały zespół zasłużył na pochwałę.

Na koniec został rozegrany mecz dream team między zespołami GRUPY A i GRUPY B ( po dwóch najlepszych piłkarzy z każdego zespołu typowali trenerzy). Tu piłkarze pokazali jak na mecz dream teamu przystało swoje najlepsze zagrania. To spotkanie zakończyło się zwycięstwem piłkarzy grupy A 9-0. Tak, jak na zakończenie powiedział Wiesław Jarząbek współorganizator turnieju w tym spotkaniu nie chodziło o wynik, ale o zabawę i lepsze poznanie się pomiędzy piłkarzami.

Po meczu dream teamu przyszedł czas na nagrody indywidualne i zespołowe, które wręczali poszczególnym piłkarzom i zespołom Łukasz Siwek – wiceprezes firmy „DOMOST’ spółka z o.o. w Małkini Górnej i Mariusz Kochański – sekretarz klubu MKS MAŁKINIA.

 

NAJLEPSZY STRZELEC  2003 - Krystian Sadowski - MKS MAŁKINIA

NAJLEPSZY STRZELEC  2004 - Kuba Moczulski - UKS PERLEJEWO    

 

Zdobywca najładniejszej bramki 2003 - Konrad Parzenko - UKS PERLEJEWO  

Zdobywca najładniejszej bramki 2004 - Maciek Jarząbek - MKS MAŁKINIA    

 

NAJLEPSZY technik Turnieju 2003 - Szymon Polakowski - UKS AP OSTRÓW M. 

NAJLEPSZY technik Turnieju 2004 - Robert Kur - ZORZA STERDYŃ         

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ 2003 - Rafał Kamiński - UKS PERLEJEWO                    

NAJLEPSZY BRAMKARZ 2004 - Szymon Rutkowski - MKS MAŁKINIA                    

 

Zawodnik fair play turnieju 2003 - Mateusz Brzostek - UKS AP OSTRÓW

 Zawodnik fair play turnieju 2004 - Adam Zając - ZORZA STERDYŃ         

 

Najlepszy zawodnik turnieju 2003 - Mateusz Brzostek - UKS AP OSTRÓW M

Najlepszy zawodnik turnieju 2004 - Natalia Kondruś - KORONA JADÓW             

 

1. Miejsce w turnieju 2003 zespół – MKS MAŁKINIA

2. Miejsce w turnieju 2003 zespół – UKS PERLEJEWO

3. Miejsce w turnieju 2003 zespół – WICHER SADOWNE

4. Miejsce w turnieju 2003 zespół – UKS AP OSTRÓW MAZOWIECKA

 

1. Miejsce w turnieju 2004 zespół – MKS MAŁKINIA

2. Miejsce w turnieju 2004 zespół – UKS PERLEJEWO

3. Miejsce w turnieju 2004 zespół – ZORZA STERDYŃ

4. Miejsce w turnieju 2004 zespół – KORO NA JADÓW

 

 Po ceremonii wręczenia nagród głos zabrał wiceprezes firmy „DOMOST” Łukasz Siwek, który w kilku słowach podziękował młodym adeptom piłki nożnej za przybycie na turniej, sportową walkę w duchu fair play oraz życzył im dalszych sukcesów sportowych, arbitrom za sprawiedliwe sędziowanie, obsłudze turnieju za pomoc przy organizacji. W dowód wdzięczności osoby te otrzymały drobne gadżety od sponsora. Kończąc Łukasz Siwek podziękował także kibicom, którzy poświęcili swój wolny czas, aby przyjrzeć się zmaganiom młodych piłkarzy. Dzięki. W podziękowaniu za zorganizowanie turnieju Trampkarze MKS MAŁKINIA wraz ze swym trenerem Zbigniewem Suchodolskim ufundowali pamiątkową koszulkę w anty ramie oraz baner reklamowy z logo firmy „DOMOST”, który zostanie na stałe umieszczony na stadionie MKS MAŁKINIA.

Autor tekstu: Paweł Wenus

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!