Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniu 28.01.2018r. na boisku w Łomży Seniorzy MKS Małkinia rozegrali swój pierwszy sparing z drugim zespołem ligi okręgowej region podlaski KS Śniadowo. Zespół MKS do tego spotkania przystąpił w 15 osobowym składzie. Brakowało jeszcze  sporo piłkarzy (praca, szkoła, kontuzje, choroba), Nasz grający trener Karol Dmochowski stosuje rotacje, aby każdy zawodnik zagrał w meczu i zaliczył dobrą jednostkę treningową.  Do tych celów właśnie służą mecze sparingowe. Przygotowania do rundy wiosennej ruszyły 18 stycznia trzeba czasu aby łapać odpowiedni rytm.

  

Najważniejsze ze można czekać z nadzieją na początek rundy wiosennej. Jeśli drużyna się zaangażuje na tyle ile będzie to możliwe, sytuacja kadrowa będzie stabilna to powinno być dobrze. Po kontuzji do gry wraca Karol Dmochowski trener zespołu. Na treningu po dłuższej przerwie pojawiły się nowe twarze zawodnicy grający w juniorach MKS Łukasz Rostkowski, Piotrek Skłodowski, Dawid Kochański. Treningi z drużyną wznowili Maciej Skłodowski i Marcin Rafalik. Kadra zespołu będzie się jeszcze kształtować, ale cieszy to, że pomimo że nie wszyscy zawodnicy byli obecni na pierwszym sparingu była spora kadra. Pierwszy sparing zakończył się porażka MKS 5:0 trzy bramki straciliśmy po stałych fragmentach gry drużyna KS Śniadowo słynie z tego, że jest to jej atutem. Na kolejne sparingi dołączą zawodnicy, którzy byli teraz nie obecni. Wynik jest ważny, ale w tym monecie nie najważniejszy.

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

Our website is protected by DMC Firewall!