Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Zespoły Siedleckiej Klasy A mają za sobą 7 kolejek spotkań, tym samym przepołowili jesienną rundę rozgrywek. Cóż, takiego się stało, że raptem spadła tak kolosalnie skuteczność piłkarzy. W ostatniej 7 kolejce strzelili zaledwie 20 goli, w tym 5 padło po wykorzystaniu rzutów karnych. Czyżby, na to wpływ miało piękne jesienne słonko, które dość mocno i oślepiająco, gdzie nie gdzie świeciło? Najlepszą formą strzelecką może się pochwalić piłkarz LKS OSTRÓWEK Sebastian Polewski, który w spotkaniu u siebie z NOJSZEWIANKĄ DOBRE skompletował hat-tricka. Natomiast dubletem mogą pochwalić się dwaj piłkarze: Michał Branicki (JUTRZENKA) i Przemysław Szuba (TĘCZA ST.). Najwięcej goli kibice zobaczyli w spotkaniu LKS OSTRÓWEK – NOJSZEWIANKA DOBRE. 

To spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 6:3. Za, to goli nie zobaczyli kibice w Kosowie Lackim, gdzie miejscowa KOSOVIA bez bramkowo zremisowała z POLONEZEM MORDY. Po jednym golu padło w dwóch spotkaniach. Lider (TYGRYS HUTA MIŃSKA) po ciężkim boju skromnie pokonał u siebie 1:0 MKS MAŁKINIĘ. Takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie w Korczewie, gdzie miejscowa TĘCZA podejmowała MIEDZANKĘ MIEDZNA. W obu spotkaniach rozstrzygnięcia padły po rzutach karnych. Beniaminek ŚWIT BARCZĄCA podejmował u siebie TĘCZĘ STANISŁAWÓW. To spotkanie zakończyło się podziałem punktów, gdyż wynik był remisowy 2:2. JUTRZENKA CEGŁÓW zaczyna łapać drugi oddech odnosząc drugie z rzędu zwycięstwo, takim samym rezultatem, co pierwsze. Grając u siebie pokonała 2:0 JASTRZĄB ŻELISZEW. Liderem po 7 kolejkach jest nadal TYGRYS HUTA MIŃSKA, który odskoczył na 3 punkty KOSOVII i GRODZISKOWI KRZYMOSZE. Zespół GRODZISKA pokonując u siebie 2:1 BŁĘKITNYCH STOCZEK wskoczył na podium z taką samą ilością punktów, co KOSOVIA (16). Na trzecim stopniu podium znajdują się 3 zespoły (15 pkt.), które do lidera tracą 4 punkty. Następne kolejki spotkań będą dość ciekawe z uwagi, że czub tabeli będzie grał między sobą spotkania. Bez zwycięstwa nadal pozostaje zespół BŁĘKITNYCH STOCZEK WĘGROWSKI. Bardzo dobrze gospodarze w 7 kolejce wykorzystali atut własnego boiska odnosząc 5 zwycięstw. Gościom udało się tylko 2 razy zremisować. Ta kolejka zamiast w gole obfitowała w kartki, których ogółem sędziowie pokazali 34, w tym 29 żółtych, 4 czerwone za dwie żółte, 1 czerwoną za brzydki faul w spotkaniu TYGRYS – MKS. W klasyfikacji najlepszych strzelców nie nastąpiły istotne zmiany. Tylko będący na drugim miejscu Piotr Haber (TYGRYS) dopisał sobie jedno trafienie. Od dwóch spotkań najlepszy strzelec Kacper Chweoruk zamiast goli łapie żółte kartki. Z kolei z tyłu klasyfikacji, niektórzy piłkarze poprawiają swoje lokaty. O to aktualna klasyfikacja najskuteczniejszych strzelców po 7 kolejkach spotkań.

 

13 goli: Chwedoruk Kacper – Tęcza K.

11 goli: Haber Piotr – Tygrys

  8 goli: Bondara Michał – Tygrys

  7 goli: Polkowski Rafał – Jastrząb; Wysokiński Hubert – Grodzisk; Zawistowski Michał – MKS

  6 goli: Borowy Arkadiusz – Kosovia, Sobótka Przemysław – Nojszewianka, Wadas Michał –Świt

  5 goli: Jakubowski Mateusz – MKS, Krysiński Piotr – Miedzanka, Szuba Przemysław – Tęcza St.

  4 gole: Branicki Michał – Jutrzenka, Gadomski Marcin – Nojszewianka, Jaszczuk Dominik – Tęcza K., Lipka – Chudzik Grzegorz – Błękitni, Pałka Krzysztof – Polonez, Polewski Sebastian – LKS, Śliwa Paweł – Grodzisk, Żochowski Krzysztof - Kosovia ………..

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

Our website is protected by DMC Firewall!