Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Po miesięcznej przerwie w rozgrywkach pierwszy zespól seniorów MKS MAŁKINIA rozpoczął w dniu 18 lipca 2017 roku przygotowania do nowego sezonu piłkarskiego 2017 – 2018. Ten nowy sezon niestety nasz zespół rozpocznie w Klasie A grupy siedleckiej. Na inaugurację ligi podejmować będzie u siebie w dniu 19 lub 20 sierpnia zespół JASTRZĘBIA ŻELISZEW. 

Na pierwszy trening stawiło się ośmiu piłkarzy (urlopy, obrona prac i zaliczenia semestrów na uczelniach, a także praca zawodowa), reszta będzie sukcesywnie dołączać do zespołu w bieżącym tygodniu. Po króciutkiej odprawie i przedstawieniu przez trenera Karola Dmochowskiego celów na nowy sezon piłkarze rozpoczęli zajęcia lekkim rozruchem zakończonym 15 minutową gierką. Może frekwencja nie była zadowalająca na pierwszych zajęciach (cały skład, który miał do dyspozycji w Siedleckiej Lidze Okręgowej złożył akces dalszej gry), ale nieobecni piłkarze mieli u trenera usprawiedliwienia i obiecali, że na pierwszy oficjalny mecz towarzyski, który zaplanowany jest na poniedziałek 24 lipca na godzinę 19.00 stawią się. Sparing partnerem naszego zespołu będzie występujący w Klasie A grupy ciechanowsko - ostrołęckiej zespół KS WĄSEWO.

 

                                            MKS MAŁKINIA – KS WĄSEW0

                                   24 LIPCA (poniedziałek) 2017 roku – godz. 19.00

                                                     Stadion ul. Kolejowa

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!