Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Nasi najmłodsi piłkarze z grupy ORLIKA i TRAMPKARZA w dniu 17.05.2017r. udali się na mecz I ligi po między POGONIĄ Siedlce i PODBESKIDZIEM Bielsko Biała. Grupa blisko pięćdziesięciu młodych piłkarzy z Małkini wraz z opiekunem Wiesławem Jarząbkiem przy pięknej majowej pogodzie dopingowała piłkarzy gospodarzy. Dzięki naszemu dopingowi Siedlczanie zwyciężyli 3 – 0, my zaś wracaliśmy w wyśmienitym humorze, relacjonują uczestnicy wycieczki. Przy stadionie przywitała nas maskotka zespołu Pogoni i zrobiliśmy sobie z nią pamiątkowe zdjęcie. Na trybunach panowała luźna atmosfera i mogliśmy swobodnie wędrować po całym naszym sektorze. Doping jaki zaprezentowaliśmy wraz z kibicami gospodarzy uskrzydlił zawodników Pogoni, którzy co chwila tworzyli groźne sytuacje pod bramka przeciwnika.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Druga zaczęła się przy odpalonych jupiterach co wyraźnie uskrzydliło miejscowych i już w 4 minucie strzelili gola na bramkę, przy której znajdował się nasz sektor. Kolejne bramki były jeszcze ładniejsze, a strzelcy podbiegali do naszej trybuny, bo to my najgłośniej cieszyliśmy się z zdobytych goli. Po końcowym gwizdku zawodnicy gospodarzy podeszli do nas, zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia oraz otrzymaliśmy autografy. Jako ostatni opuszczaliśmy stadion POGONI w wyśmienitych humorach. W imieniu klubu oraz chłopców dziękuje grupie rodziców którzy pomogli mi bezpiecznie i sprawnie odbyć całą tą wyprawę. Anecie i Markowi Rutkowskim, Panu Bogdanowi Kochowi, Jarkowi Dawidczykowi, Marcinowi Suskiemu, Stanisławowi Zyśkowi, Michałowi Kietlińskiemu. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że to nie ostatni taki wyjazd naszych piłkarzy.

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd