Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

17 stycznia 2017 roku Zarząd klubu spotkał się z pierwszą drużyną MKS MAŁKINIA na ich pierwszym oficjalnym treningu. Spotkanie miało miejsce w hali sportowej Zespołu Szkół Nr2 w Małkini. Tymi zajęciami treningowymi drużyna seniora rozpoczyna okres przygotowawczy do wiosennej rundy rewanżowej w rozgrywkach LO Siedlce. 

Na pierwsze zajęcia stawiło się 18 piłkarzy nieobecność pozostałych zawodników była usprawiedliwiona. Zarząd przywitał oficjalnie trenera Karola Dmochowskiego. Następnie dość dużo czasu zostało poświęcone na rozmowę z drużyną w czasie, której zostały omówione plany przygotowań i cele przed drużyną seniorów w nadchodzącej rundzie wiosennej. Z drużyna oficjalnie pożegnał się dziekanując za dotychczasową współpracę trener Arkadiusz Borowy. Zarówno trener jaki zarząd maja nadzieje że sytuacja kadrowa się unormuje. Bywa rożnie ze wglądu na rożne obowiązki zawodników kontuzje itp. Jednak do tych przygotowań trzeba przystąpić z wiarą w sukces.

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!