Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W piątek 14 października 2016 roku najmłodsza grupa piłkarska naszego klubu zagrała na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. To nie pryma aprilis tylko prawdziwe wydarzenie w życiu naszych młodych adeptów piłki nożnej, którzy dzięki uprzejmości Arkadiusza Murawskiego i pomocy Pani Wójt Bożeny Kordek, która pomogła  w zorganizowaniu transportu mogli przeżyć niezapomniane chwile zwiedzając od kuchni Stadion PGE Narodowy, na którym może zasiąść 58 tys. kibiców. Grupa ponad trzydziestu młodzików MKS MAŁKINIA pod opieką trenera Wiesława Jarząbka  mogła wejść tunelem na płytę boiska i zobaczyć, jak arena prezentuje się od środka oraz mieli możliwość  zagrać na płycie Stadionu PGE Narodowego.  

 

Oto krótka relacja z tej wycieczki.

Przed główną bramą stadionu przywitał nas szef ochrony  Arkadiusz Murawski.  Pilotował osobiście autokar  do tunelu, gdzie wjeżdżają reprezentacje narodowe przybywające na mecz. Tam przebrani w stroje piłkarskie weszliśmy na murawę stadionu.  Większość chłopców była już tu na meczu, ale nikt jeszcze z nich nie kopał piłki  na głównej płycie Stadionu PGE Narodowego. Chłopców przez chwilę zamurowało,  zaniemówili z wrażenia, bo hokus pokus, a tu jeszcze jedna kolejna niespodzianka. Na telebimie stadionowym pojawiło się logo klubu, MKS MAŁKINIA i spiker zapowiedział wejście małkińskich  młodych piłkarzy na główna płytę boiska. Przez ponad godzinę chłopcy grali mecz. Każdy miał przyjemność strzelić bramkę i jak Robert Lewandowski, czy Arkadiusz Milik lub Kuba Błaszczykowski wznieść ręce w geście radości. To nie był koniec atrakcji, w asyście przewodnika weszliśmy do szatni naszej reprezentacji, gdzie wisiały koszulki wszystkich reprezentantów kraju. Pamiątkowym zdjęciom nie było końca. Kolejny punkt wycieczki to loża prezydencka, miejsce, gdzie jeszcze we wtorek Prezydent Andrzej Duda wraz z osobami zaproszonymi oglądał  zwycięski mecz naszej reprezentacji z Armenią. Zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry po kapitalnym dośrodkowaniu Kuby Błaszczykowskiego strzelił niezawodny nasz kapitan reprezentacji Robert Lewandowski. Odwiedziliśmy jeszcze stanowiska komentatorskie i koronę stadionu. Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia na ławce rezerwowej reprezentacji Polski. Każdy z chłopców z błyskiem w oczach dziękował panu Arkadiuszowi Murawskiemu za tak wspaniałą wycieczkę. Młodzi piłkarze z Małkini deklarowali, że jeszcze tu wrócą, jako Reprezentanci Kadry Polski. Powodzenia i trzymamy kciuki!!!

Zarząd Małkińskiego klubu Sportowego dziękuje Pani Wójt Bożenie Kordek i Panu Arkadiuszowi Murawskiemu za pomoc w organizacji wyjazdu.

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!