Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Blisko 180 motocykli wzięło udział w I Motocyklowej Nocy Filmowej jaką 1 sierpnia przygotowano w Małkini na nadbużańskich łęgach. Przybyli na nią miłośnicy motocykli zarówno z Małkini jak i wielu okolicznych powiatów. Spotkali się, aby na wspólnym pikniku promować bezpieczną jazdę motocyklem, obejrzeć filmy w kinie pod gwiazdami i miło spędzić pierwszy sierpniowy weekend.

  

Piknik i całe świętowanie rozpoczęło sie w małkińskim "nowym" kościele, gdzie zebrani modlili się w intencji wszystkich motocyklistów. Po mszy świętej kawalkada motocykli, poświęcona wcześniej przez wikariusza parafii Krzysztofa Godlewskiego, przejechała ulicami Małkini wzbudzając ogromne zainteresowanie mieszkańców.

 

Po paradzie na wszystkie motocykle zjechały się na miejsce corocznych festynów w Małkini - nadbużańskie łęgi. Tam na przybyłych motocyklistów, ale i okolicznych mieszkańców, czekało wiele atrakcji. Można było do woli oglądać przybyłe tam jedno, ale i dwu ślady, wziąć też udział w różnych konkursach, posłuchać występów zespołów muzycznych „Open Blues” i „The Basement”.

 

Podsumowaniem pikniku było Letnie Kino pod Gwiazdami i projekcja dwóch filmów „Nietykalni” i „Wkręceni 2”. Na dużym ekranie, na tle wschodzącego księżyca, na kocykach, ławeczkach, karimatach, materacach i w samochodach kilkadziesiąt osób oglądało darmowe kino do późnych godzin nocnych.


- Był to pierwszy taki piknik w Małkini Górnej, podczas którego połączyliśmy koncerty muzyczne z kinem plenerowym i mamy nadzieję, że spodobało sie to zarówno mieszkańcom jak i przybyłym z daleka gościom - mówiła podczas pikniku wójt gminy Bożena Kordek. - Mam nadzieję, że wpisze się ona juz na stałe w kalendarz imprez kulturalno-rozrywkowych naszej gminy.

 


 


 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!