Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

7 września rusza koło szachowe. Poprowadzi je Józef Flaziński - Instruktor sportu w szachach od 1999 roku. Sędzia szachowy klasy państwowej. Zawodnik I++( pierwsza kategoria szachowa i wypełnione normy na kandydata na mistrza). Prezes UKS Sokołowskie Towarzystwo Szachowe w Sokołowie Podlaskim.
 
Zwycięzca kilkudziesięciu turniejów szachowych. W swoim dorobku zdobył m.in.: mistrzostwo województwa słupskiego, wicemistrzostwo Słupska, dwukrotnie mistrzostwo Siedlec, wicemistrzostwo Polski niepełnosprawnych, mistrzostwo diecezji drohiczyńskiej. Organizator i sędzia kilkudziesięciu turniejów szachowych. Od ponad dwudziestu lat prowadzi zajęcia szachowe w różnych ośrodkach sportowych, domach kultury i szkołach. Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona. Zajęcia płatne 30zł/mc.

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!