Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Już od najbliższej niedzieli (Niedziela Palmowa) na małkińskiej kablówce będzie można oglądać transmisję Mszy świętej. Nabożeństwa Wielkiego tygodnia będzie też można oglądać w internecie na specjalnie do tego celu założonym kanale na platformie youtube.


O transmisjach poinformował nas ksiądz Adam Płoński – wikariusz parafii pw. Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła.

 


- Dzięki uprzejmości pana Marka Gzowskiego, właściciela firmy TV- EURO -SAT, osoby posiadające telewizję kablową będą mogły już od najbliższej niedzieli uczestniczyć w transmisji Mszy Św. nadawanych z naszej parafii – powiedział nam telefonicznie ksiądz Adam – Transmisje te będę nadawane na kanale 31. Pamiętać należy, aby dostroić swoje odbiorniki do tego kanału. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian do wspólnej modlitwy.


Poniżej przedstawiamy plan transmisji naszych Mszy świętych:


-  Niedziela Palmowa - Msza Święta o godz. 12:00
– Wielki Czwartek- Msza Święta Wieczerzy Pańskiej o godzinie 18:00
– Wielki Piątek - Liturgia Męki Pańskiej o godzinie 18:00
- Wielka Sobota- Liturgia Wigilii Paschalnej o godzinie 18:00
- Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - Msza Święta o godzinie 6:00, 12:00
– Poniedziałek w oktawie Wielkanocy- Msza Święta o godz. 8:00, 12:00
 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd