Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

3 marca w naszej szkole odbyły się gminne zawody w mini piłkę siatkową dziewcząt i chłopców w ramach XIII Gminnej Spartakiady Szkół Podstawowych Gminy Małkinia Górna. W turnieju wzięło udział 5 drużyn chłopców i 4 drużyny dziewcząt. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

Dziewczęta: I miejsce- SP Prostyń, II- SP 2 Małkinia, III- SP 1 Małkinia, IV- SP Kiełczew,

Chłopcy: I miejsce- SP Prostyń, II- SP 2 Małkinia, III- SP 1 Małkinia, IV- SP Kiełczew, V- SP Kańkowo. 

Dwie pierwsze drużyny w każdej kategorii wezmą udział w rozgrywkach powiatowych.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta: Patrycja Królik, Aleksandra Dmochowska, Joanna Rogozińska, Klaudia Wujek, Dominika Dębowiak, Paulina Dębkowska, Paulina Kacprzycka, Ewelina Skorek, Magdalena Łubkowska, Marta Staniszewska. W kategorii chłopców grali: Mateusz Zębrowski, Bartosz Wasieńko, Sebastian Stasiak, Dawid Bełczyński, Eryk Siwiński, Kacper Jakubik, Sebastian Maliszewski, Mariusz Wujek, Bartek Kondratiuk, Jan Goś. Opiekunem drużyn był Jerzy Maliszewski.

Gratuluję drużynom wygranej i życzę dalszych sukcesów. Dziękuję p. Elżbiecie Żurawskiej za przygotowanie dyplomów do wszystkich rozgrywek organizowanych w naszej szkole.  Zawody przygotował i przeprowadził Jerzy Maliszewski.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!