Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

„Dziennik cwaniaczka” to seria książek autorstwa Jeffa Kinneya, ukazująca zabawne losy jedenastoletniego Grega Heffleya. Chłopiec ma denerwujące rodzeństwo, rodziców wpadający na dziwaczne pomysły i przeróżne problemy w szkole. Książka jest opatrzona duża ilością komiksowych obrazków, co sprawia, że cieszy się ogromną popularnością wśród młodych czytelników. W poniedziałek 30 listopada na apelu szkolnym miało miejsce Spotkanie z „Cwaniaczkiem”, zorganizowane przez bibliotekarkę szkolną p. Ewę Jakubik i bibliotekarkę z Biblioteki Publicznej p. Alicję Gąsiewską. 

Wzięli w nim udział uczniowie klas IV – VI. Apel miał na celu zmotywowanie uczniów do czytania książek, rozwijanie zainteresowań czytelniczych oraz promocję czytelnictwa. Fragmenty książki „Dziennik cwaniaczka. Droga przez mękę” odczytywali uczniowie z poszczególnych klas. Każdy z nich, po przeczytaniu swojej części tekstu, otrzymywał oklaski od słuchającej z zaciekawieniem widowni.  Była to ciekawa lekcja żywego słowa, która z pewnością zachęciła młodych czytelników do zaprzyjaźnienia się z „Cwaniaczkiem”.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd