Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Z okazji powiatowych obchodów Święta Niepodległości 10 listopada 2015r. w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się drużynowe konkursy: historyczny, strzelecki i udzielania pomocy przedmedycznej.

Myślą przewodnią tegorocznej rywalizacji były słowa Józefa Hena: „Wszystko się zmienia, mocarstwa padają, religie i języki giną, a człowiek wciąż taki sam. Będziesz w dzieje zaprzeszłe wnikał, a swoich współczesnych zobaczysz”. 

W konkursie historycznym uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Prostyni: Przemysław Kacpura (klasa III) i Mateusz Sobotka ( klasa I) zdobyli I miejsce. W zawodach strzeleckich szkołę reprezentowali: Mateusz Sobotka (klasa III) i Dawid Wujek (klasa II). W tej dyscyplinie chłopcy uzyskali II miejsce.

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!