Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W piątek 7 kwietnia przedstawiciele prostyńskiego gimnazjum wzięli udział w spotkaniu autorskim z Arkadiuszem Niemirskim, autorem książek detektywistycznych dla młodzieży i dorosłych. Organizatorem spotkania była Gminna Biblioteka Publiczna w Małkini Górnej. Pan Arkadiusz szybko skradł serca zebranej młodzieży i gawędząc z nią wesoło za pomocą pokazu multimedialnego opowiedział o sobie, swojej twórczości i zainteresowaniach muzycznych. 

Przybliżył także serię książek o Panu Samochodziku Zbigniewa Nienackiego, ukazując archiwalne okładki tych woluminów. Zaprezentował także okładki książek kontynuujących serię swojego autorstwa. Arkadiusz Niemirski napisał również książki detektywistyczne dla dorosłych oraz scenariusze filmowe oparte na własnej twórczości. Na zakończenie zachęcił zebranych do czytania książek i do realizowania swoich marzeń.

Po spotkaniu zakupiona została do biblioteki szkolnej książka „Pojedynek detektywów” Arkadiusza Niemirskiego opatrzona dedykacją autora.

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!