Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

 

Serdecznie dziękuję osobom, które oddały na mnie swój głos w wyborach do Rady Powiatu.

 

Ewa Janik

 


 

Szanowni Państwo!
Serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które wzięły udział wyborach samorządowych, a w sposób szczególny pragnę podziękować za wszystkie głosy oddane na moją osobę. Jestem zaszczycony, że obdarzyliście mnie Państwo tak dużym poparciem. Państwa zaufanie będzie źródłem mojej motywacji do jeszcze cięższej pracy na rzecz wszystkich mieszkańców Gminy Małkinia Górna. 


Z wyrazami szacunku, 
Dariusz Rafalik

 


 

 

Podziękowanie za udział w wyborach


SZANOWNI PAŃSTWO !!!
Chociaż nie są jeszcze znane oficjalne wyniki wyborów samorządowych na terenie Gminy Małkinia Górna dziękuję Państwu przede wszystkim za udział w wyborach, ale nade wszystko dziękuję mieszkańcom Osiedla Domów Jednorodzinnych w Małkini Górnej za każdy oddany głos na moją osobę.

To dla mnie ogromna motywacja do dalszej pracy na rzecz naszej społeczności lokalnej ufam, że  sprostam Państwa oczekiwaniom.

Pozdrawiam serdecznie
Zbigniew Nietubyć

 


 

Szanowni Państwo.


Serdecznie dziękuję Państwu za udział w wyborach i oddanie głosu na moją listę. Jest mi niezmiernie miło, iż mogłem otrzymać od Państwa 577 głosów, jednakże reguły wyborcze są nieubłagane i słabszy wynik na listę nie dał nam mandatu. Dziękuję Koleżankom i Koledze z listy za wspólną pracę.
Serdecznie gratuluję zwycięzcom i życzę im sukcesów w pracy dla dobra naszej gminy.


Raz jeszcze dziękuję Państwu za oddane głosy, pozostaję z szacunkiem

Andrzej Sadowski


 

b_300_200_16777215_00_images_zdjecia_2017_wycieczka_rockwool_DSC_1188.JPGPo raz kolejny liczna grupa trzecioklasistów (52 uczniów), odbyła ciekawą wizytę w naszym rodzimym zakładzie z grupy Rockwool Polska. Jako organizatorka tej wyprawy, uważam, że ostatnia klasa gimnazjum, to jest ten moment, kiedy można zrozumieć procesy technologiczne produkcji wełny mineralnej, historii produkcji czy porozmawiać o planach zawodowych z prowadzącym spotkanie. 

9 czerwca 2017r gimnazjaliści z PG 2 Małkinia Górna pod opieką trójki nauczycieli, przybyli na ulicę Jana Sobieskiego w Małkini Górnej, gdzie mieści się nasz małkiński nowoczesny zakład produkujący wełnę skalną. Początek naszej wizyty to spotkanie z Panią Małgosią Pianką, która już na nas czekała przed budynkiem biurowca a następnie Panem Łukaszem Kotwicą, który poprowadził naszą podbudowę teoretyczną, zanim wyruszyliśmy przekonać się na własne oczy jak wygląda proces produkcji tego powszechnie znanego materiału izolacyjnego. Prelekcja rozpoczęła się kilka minut po godzinie 10.00. Obejmowała historię produkcji, rozmieszczenie na Świecie zakładów tego duńskiego potentata, zalety produktu oraz kilka innych ciekawostek, nie zawsze bezpośrednio związanych z tematem technologii produkcji. Nasz prelegent to doskonały mówca i motywator, który zainteresował i pobudził do refleksji nie jednego z nas.

 

Po części teoretycznej trwającej  ponad 90 minut, zostaliśmy poczęstowani kanapkami, słodyczami i napojami co było kolejnym miłym akcentem. Było coś dla ducha i coś dla ciała. W tym momencie do grupy naszych prelegentów dołączyła Pani Katarzyna Chrobot , która przejęła grupę pierwszą czyli 3a, która ubrana w kamizelki odblaskowe oraz kaski i okulary ochronne, ruszyła w ślad roztapianych skał bazaltowych w „lokalnym wulkanie” , wzdłuż układanego kobierca, przyglądając się komorze polimeryzacyjnej oraz niesamowitym piłom wodnym. Imponująca regularna praca robotów układających i pakujących gotowe produkty zastanawiała nad redukcją ilości pracy rąk ludzkich. Czuliśmy się jak widzowie filmów z serii „Jak to jest zrobione?” . Po wizycie na hali produkcyjnej, obie grupy wróciły do sali konferencyjnej na konkurs z nagrodami, jaki zafundowali nam nasi opiekunowie.  Byli chętni, których wysiłek nagradzano nie tylko brawami. Był to ostatni punkt naszej , jakże ciekawej, wizyty.

 

Wiem, że te odwiedziny wniosły wiele do naszego postrzegania rzeczywistości oraz miały spore walory poznawcze a także możliwość konfrontacji nauki z praktyką. Była to kolejna wycieczka trzecioklasistów   z naszego gimnazjum, która utwierdziła mnie w celowości organizacji takiego wydarzenia i nawet powrotny spacerek do szkoły nie zburzył tej wizji.

 

Opiekunami młodzieży byli: Anna Brzózka, Agata Rostkowska i Ryszard Jarka.

 

Na zakończenie bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do możliwości zorganizowania tego wydarzenia czyli dziękujemy za transport do zakładu, opiekunom grupy oraz Państwu:  Małgosi , Kasi oraz Łukaszowi za poświęcony czas i podzielenie się wiedzą oraz  doświadczeniem a także za troskę i opiekę podczas wizyty.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

Our website is protected by DMC Firewall!