Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_images_zjecia2016_zakonczenie_roku_maturzystow_P1050834.JPGDnia 29 kwietnia 2016 r. w naszym „Staszicu” pożegnaliśmy klasy maturalne oraz słuchaczy szkół dla dorosłych. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Iwona Kubaszewska, kierując szczególnie ciepła słowa do wszystkich kończących kolejny etap edukacji. 

Absolwentów pożegnali koledzy i koleżanki z klas III TG i II TS pod hasłem „ Nie wystarczy iść- trzeba jeszcze iść we właściwym kierunku” pod kierunkiem Pań: Haliny Suchcickiej, Janiny Świerżewskiej i Jadwigi Cieślik oraz szkolny chórek prowadzony przez Pana Wojciecha Hadała.

Jak zawsze w takich chwilach miały miejsce przemówienia, wspomnienia, a dla najlepszych uczniów i sportowców przewidziane zostały nagrody i wyróżnienia. Rozdane zostały również „Europassy- Mobilność” dla młodzieży, która uczestniczyła w praktykach w Niemczech.

Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Pani Małgorzata Mazurek- Główny Inspektor ds. Oświaty i Kultury- która wręczyła Nagrodę Zarządu Powiatu uczniowi klasy IV Technikum Samochodowego- Robertowi Uziębło. Kolejne pokolenie opuszczają mury naszej szkoły. Nie pozostaje nic innego jak wszystkim życzyć połamania piór na egzaminie maturalnym oraz w kolejnych etapach edukacji i życia.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!