Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniach 26 i 27 marca młodzież z klas: ITG, ITI, IITG, IITK  pod opieką p. Jadwigi Cieślik i p. Marioli Pych wyjechała na wycieczkę Olsztyn- Gdańsk- Sopot.

Wyjazd został sfinansowany w ramach projektu ERASMUS+ i mogli w nim uczestniczyć uczniowie biorący udział w zajęciach dodatkowych z geografii.

W poniedziałek grupa odwiedziła Obserwatorium i Planetarium Astronomiczne w Olsztynie- drugie co do wielkości planetarium w Polsce.

Na początku uczniowie uczestniczyli w interesującej lekcji astronomii, gdzie wzbogacili swoją wiedzę na temat wszechświata. Następnie obejrzeli projekcję filmu dydaktycznego pt. „Nasz wszechświat”.

Po obiedzie, przejeździe do Gdańska i zakwaterowaniu, jeszcze tego samego dnia młodzież odwiedziła kolejne Obserwatorium Astronomiczne Gdańskich Szkół Autonomicznych im. prof. Roberta Głębockiego. Tu tradycyjnie odbył się wykład na temat kosmosu, a dodatkowo uczestnicy wycieczki mogli oglądać przez profesjonalny teleskop niebo i okolice obserwatorium.

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!