Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_images_zjecia2016_kotlownia_staszic_p5.jpgW ramach programu współpracy z organizacjami pozarządowymi nasza szkoła wzięła udział w projekcie realizowanym przez „Scenę Kotłownia” w Ostrowi Mazowieckiej, sfinansowanym przez Zarząd Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej.
Celem projektu jest promocja kultury teatralnej wśród młodzieży szkolnej. 

W środę 26 października o godz. 8.30 w sali gimnastycznej wystawiony został spektakl Maliny Prześlugi „STOPKLATKA” w reżyserii Rafała Swaczyny.
„Życie to jednak nie film. W realności czujemy, kochamy, płaczemy, biegamy, żyjemy, nie to co w filmie”.
W tych słowach zawarte zostało główne przesłanie sztuki. W realnym życiu niczego nie możemy zatrzymać tak jak w tytułowej „stopklatce”. Przekonuje nas o tym bohater spektaklu, który ulega tragicznemu wypadkowi. Od tego momentu jego życie ulega całkowitej zmianie. Wojtek do siebie i innych odnosi się z dużym dystansem. Jak mówi, niczego w życiu nie żałuje, oprócz tego jednego skoku. Jego całym światem staje się wyobraźnia.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!