Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_images_zdjecia_2017_straz_orlo_DSC02065.JPGWe wrześniu w Szkole Podstawowej w Orle gościli przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej. Podinsp. E. Dmochowska oraz st.sierż. Łukasz Kuliś podziękowali za udział w akcji "Bezpieczny niechroniony"  oraz wręczyli Pani Dyrektor certyfikat. Była to również dobra okazja do rozmowy z uczniami na temat bezpiecznej drogi do domu, obowiązku udzielania pierwszej pomocy, numeru 112 oraz cyberzagrożeń. 

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży było także tematem kolejnej wizyty przedstawicieli KPP oraz pracowników Urzędu Gminy Małkinia Górna, którzy przekazali uczniom elementy odblaskowe, za które składamy serdeczne podziękowania.    
Natomiast w dniu 3 października, w którym zaplanowano próbną ewakuację, odbyło się spotkanie z przedstawicielami KP PSP w Ostrowi Mazowieckiej. Na spotkaniu omówiono zasady zachowania się w trakcie pożaru oraz sposoby bezpiecznej ewakuacji z budynku szkoły. Spotkanie z przedstawicielami Państwowej Straży Pożarnej odbyło się w ramach akcji "KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO", która jest organizowana pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka - Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.
 

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!