Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Tradycyjnie 6 stycznia, w Święto Trzech Króli, uczniowie oraz absolwenci Szkoły Podstawowej w Kiełczewie  aktywnie uczestniczyli w przedsięwzięciu pod nazwą „Kolędnicy Misyjni”. W tym roku wspierali rówieśników z Madagaskaru. 

26 młodych kolędników podzielonych na 4 grupy w barwnych przebraniach, z radosnym śpiewem kolęd oraz co najważniejsze, z otwartym sercem kroczyły od domu do domu odwiedzając mieszkańców Kiełczewa i Morzyczyna. Tam prezentowali krótkie scenki biblijne. W zamian kolędnicy otrzymywali datki do puszek oraz słodkie „co nie co”. Kolędowanie misyjne to tradycja. To wydarzenie ważne jest dla wszystkich, także dla rodzin, które wyczekują wizyty małych misjonarzy w swoich domach.

 

{gallery}/zdjecia2015/koledowanie kielczew/{/gallery}

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd