Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Jak co roku w Szkole Podstawowej w Kiełczewie obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji Samorząd Uczniowski (kl. III-VI), wraz z młodszymi dziećmi przygotował uroczystą Akademię.

Uczniowie słowem i piosenką uczcili ten wyjątkowy dzień w roku. Został również odczytany list z życzeniami przysłany przez Panią Wójt Bożenę Kordek. Były życzenia, laurki wykonane własnoręcznie przez uczniów oraz słodkie niespodzianki dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. 

Tego dnia zostały również wręczone nagrody Dyrektora Szkoły. W tym roku zostały nagrodzone panie: Aldona Borowa, Aneta Mystkowska, Marianna Ducka, Katarzyna Karwowska, Renata Dawidowska oraz Jolanta Syta. Nagrodę Wójta Małkini Górnej otrzymała pani Ewa Gałązka. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Na zakończenie Rada Rodziców dołączyła się do życzeń i przygotowała dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły przepyszny tort oraz inne słodkości.

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!