Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

1 lipca 2015r. o godzinie 12:00 rozpoczął się XVI festyn rodziny, zorganizowany przy udziale Urzędu Gminy, Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Parafii w Prostyni oraz rady rodziców. Piękna pogoda sprawiła że na placu szkolnym bawiło się kilkaset osób. Szczególnie dzieci miały wiele radości z wesołego miasteczka, konkursów i zabaw w których mogli wziąć udział.

 

Wszyscy zebrani mieli możliwość spotkania się z zaproszonymi gośćmi, Państwową Strażą Pożarną z Ostrowi Mazowieckiej oraz Jednostką OSP z Prostyni. Odbył się też występ ludowego zespołu Sadowianki. Na zakończenie festynu odmówiono Apel Jasnogórski. Wszystkim zaangażowanym w organizację należą się słowa uznania.

 

  


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!