Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

15 grudnia 2015 r. 35 uczniów ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie pod opieką pań Doroty Padewskiej i Anny Małeckiej oraz 10 uczniów ze SP w Orle, wyjechało na wycieczkę do Filharmonii Podlaskiej na przedstawienie pełne magii, wzruszeń i zachwycających scen tańca -  „ Dziadek do orzechów”. 

„Dziadek do orzechów” to jedno z najważniejszych dzieł Piotra Czajkowskiego.   Bazę dla libretta stanowiło opowiadanie E.T.A. Hoffmana „Dziadek do orzechów i Król Myszy” w wersji spopularyzowanej przez A. Dumasa ojca. Po raz pierwszy nasi uczniowie zobaczyli wspaniałe widowisko baletowe w wykonaniu Lwowskiego Narodowego Teatru Opery i Baletu. Przepiękna scenografia bożonarodzeniowa, podniosła atmosfera, cudowny taniec, wspaniałe kostiumy no i niezapomniana muzyka … To było wspaniałe, niezapomniane przeżycie.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd