Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Jest na świecie piękna istota, u której jesteśmy wiecznymi dłużnikami – matka.” ( M. Ostrowski)

Piękny kwitnący miesiąc maj, ale jeszcze piękniejsze święto obchodzone na całym świecie – Dzień Matki. Tego dnia wszystkie dzieci, te małe, średnie i duże nie zapominają o swoich kochanych mamach. Obdarzają je kwiatami, prezentami, buziakami, ale przede wszystkim wyrażają swoją miłość oraz kierują do nich  ciepłe życzenia, płynące prosto od serca. 

25 maja 2016 r. w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie odbyła się wielka uroczystość poświęcona właśnie mamom. Część artystyczną pod okiem wychowawców przygotowały wszystkie dzieci uczęszczające do naszej szkoły. Dzieci prezentowały talenty śpiewając piosenki oraz recytowały wiersze tematycznie związane ze świętem. Uczniowie klasy V wystawili humorystyczne przedstawienie pt. „ Książe szuka żony”. Wszystko dla kochanej mamy !  Podziękowań, braw i pochwał tego dnia nie brakowało. Pojawiały się łzy, ale nie brakowało też śmiechu.

Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim mamom przygotowane przez siebie laurki.Uściskom i całusom nie było końca.

Po występach wszystkie mamy zostały zaproszone na słodki poczęstunek. To był wyjątkowy i wspaniały dzień. Słowem: Niech żyją Mamy nam 100 lat !

 

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!