Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_images_zdjecia_2017_model_nowoczesnej_szkoly_IMG_1633.JPGW czasach popularyzacji nowych technologii, coraz większa ilość szkół poszerza swoją ofertę dydaktyczną o naukę programowania i zajęcia z robotyki. Zalety kodowania zaczęli dostrzegać również nasi nauczyciele. 


Pani dyrektor Marta Jasionek oraz panie Joanna Zaręba, Dorota Sobieska i Beata Starzyńska w dn. 9-10.06.2017 r. wzięły udział w konferencji „Model Nowoczesnej Szkoły", która odbyła się w SP nr 3 w Ząbkach, zorganizowanej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji. Konferencję zaszczycili swoją obecnością specjaliści w dziedzinie cyfryzacji, m.in. prof. dr hab. Stanisław Dylak, prof. dr hab. Maciej Sysło, prof. Marlena Plebańska oraz liczni reprezentanci światowych technologii informatycznych i biznesu, np. Microsoft, Fundacja Orange, OEIiZK i wiele innych.
Odbyły się liczne wykłady, panele dyskusyjne, warsztaty oraz pokazy innowacyjnych rozwiązań robotyki i różnych gier edukacyjnych. Nauczyciele uczestniczący w tej konferencji skorzystali z różnorodnych warsztatów, na których mieli możliwość doskonalić swoje umiejętności oraz postarali się, aby namiastkę tej technologii pokazać naszym uczniom.
Nauczycieli zachwyciła nie tylko konferencja, ale również piękna, nowoczesna i innowacyjna szkoła. Nasza pani dyrektor podejmuje różne działania, aby w przyszłości nasza szkoła była równie atrakcyjna pod względem nowoczesnych technologii informatycznych.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!