Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Podziękowanie po wyborach - Marcin Zawistowski

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Odchudzanie może być przyjemne i skuteczne!

Połącz dietę z suplementacją

Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty - to klucz do sukcesu!
Zadbaj o silną motywację

Na wizytach  monitorujemy  przebieg odchudzania, sprawdzamyefekty oraz w razie potrzeby wprowadzamyodpowiednie modyfikacje z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta.

Daj sobie możliwość wyboru

Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru. Dzięki temujemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka.

Przyjdź do Naturhouse na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ i przekonaj się sam!
Ostrów Mazowiecka ul. Mieczkowskiego 16 
tel.736-093-206
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=ostrow.mazowiecka 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 10:00 - 18:00 
Wtorek: 09:00 - 17:00 
Środa: 09:00 - 18:00 
Czwartek: 08:00 - 16:00 
Piątek: 08:00 - 15:00

b_250_141_16777215_00_images_zjecia2016_fabryka_bombek_sp2_fabryka_bombek_315.jpgGrudzień to bardzo magiczny miesiąc. Zajęcia nawiązujące do tematyki związanej z Bożym Narodzeniem dają okazję do przeżywania tego wyjątkowego okresu. Dzieci z wielką przyjemnością i zaangażowaniem uczą się kolęd i pastorałek, poznają świąteczne tradycje oraz uczestniczą
w przygotowaniu świątecznych ozdób. 

Aby przybliżyć im metody powstawania podstawowej ozdoby choinkowej, jaką jest bombka, 16 grudnia klasy Ia i Ib wraz z opiekunami: p. D. Sobieską,
E. Przesmycką i M. Kuleszą wybrały się na wycieczkę do fabryki bombek.
Tam dzieci poznały sposoby powstawania bombek krok po kroku. Pierwszy etap to dmuchalnia, w której pracownicy ze szklanej rurki wytwarzają przeróżne kształty ze szkła. Drugi etap to srebrzenie za pomocą azotanu srebra. Trzeci etap to dekoratornia, w której odbywa się ręczne zdobienie bombek.
I w tym miejscu dzieci same ozdobiły swoje bombki. Wykazały się przy tym niezwykłą kreatywnością i precyzją. Następnie, po osuszeniu, zabrały swoje bombki do domu, by w najbliższym czasie ozdobić nimi drzewko bożonarodzeniowe.
Wyjazd był bardzo udany. Wszyscy szczęśliwi i bogatsi o nowe doświadczenia wrócili do domu.
Bardzo dziękujemy mamie Marysi Perzan za pomoc w organizacji wycieczki.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!