Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

b_250_250_16777215_00_images_zdjecia_2017_Podwrko_Talentw_NIVEA1.JPGDyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie Szkoły Podstawowej w Kaczkowie Starym oraz społeczność Kaczkowa Starego składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które z życzliwości lub/i z racji pełnionych obowiązków udzieliły szkole czynnego wsparcia w II etapie konkursu BUDUJEMY 20 PODWÓREK TALENTÓW NIVEA. 

Dzięki Państwa zaangażowaniu w ciągu 6 tygodni Szkoła Podstawowa w Kaczkowie Starym w rankingu II etapu konkursu BUDUJEMY 20 PODWÓREK TALENTÓW NIVEA awansowała o 107 miejsc i ostatecznie uplasowała się na 78. pozycji.
Ten wynik nie przyniósł nam zwycięstwa, ale dał nam ogromną dawkę optymizmu i wiarę, że w następnej edycji konkursu BUDUJEMY 20 PODWÓREK TALENTÓW NIVEA nasza szkoła może znaleźć się wśród 20 najwyżej punktowanych placówek.
W przyszłym roku ponownie weźmiemy udział w kolejnej edycji konkursu i ponownie poprosimy Państwa o wsparcie.
Jesteśmy przekonani, że dzięki zdobytemu przez nas doświadczeniu i Państwa życzliwości PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA stanie się chlubą Kaczkowa Starego.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!