Podczas XV Mistrzostw Województwa Mazowieckiego nasi zawodnicy zdobyli osiem medali. Zabrakło co prawda tych z najcenniejszego kruszcu. Najlepiej wypadli zawodnicy w kata. Dominika Wojewódzka (młodzik)  i Ewa Pasek (kadet) zajęły w swoich kategoriach drugie miejsca.

Bardzo dobry start miał Maciej Grabowski startując w kategorii juniorów gdzie zajął trzecie miejsce. Daria Siwiak również zajęła trzecie miejsce w kategorii kata młodzików. Spośród zawodników startujących kumite bardzo dobry start miał Albert Żbik. W kategorii seniorów pierwszego kroku wywalczył srebrny medal. Nasze młodziczki – Julia Skwierczyńska i Magda Baczewska po bardzo dobrych walkach w eliminacjach  dotarły do półfinału i tu musiały zadowolić się trzecimi miejscami. Podobnie Joanna Kowalewska – w kategorii juniorek zajęła trzecie miejsce. Michalina Chrobot wracająca do formy po prawie rocznym okresie bez startów w zawodach podjęła wyzwanie startu w najcięższej kategorii juniorek. Niestety po dogrywce przegrała z zawodniczka z Radzymina. Widać  było, że zabrakło przygotowania kondycyjnego. OKKK zajął drużynowo 7 miejsce.

Zawody zorganizował sensei Paweł Juszczyk i klub Bush. Sędzią głównym był sensei Tomasz Lenkiewicz. W zawodach wzięło udział 170 zawodników z 17 klubów Okręgowego Związku Karate Województwa Mazowieckiego. Turniej odbył się 20 lutego w Józefowie.

W zawodach wystartowały 5 klubów z Warszawy, 2 kluby z Ostrołęki, oraz z Zielonki , Radzymina, 2 kluby z Otwocka, Józefowa, Broku, Siedlec, Mińska Mazowieckiego, Ciechanowa oraz oczywiście z Ostrowi Mazowieckiej.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!