Seniorzy MKS Małkinia zremisowali z liderem Naprzód Skórzec 2:2. Był, to bardzo dobry mecz w wykonaniu Małkińskiego Klubu Sportowego. Zespoły stworzyły dobre widowisko.

Spotkanie toczyło się w dobrym rytmie w 6 minucie ładnym strzałem bramkarza gości pokonał kapitan MKS Adam Najgrodzki. Goście jednak jak na lidera przystało nie poddają się i jeszcze przed przerwą zdobywają dwa gole. MKS gra dobre spotkanie zawodnicy walczą z dużą ambicją jednak do przerwy prowadzi drużyna ze Skórca. Po przerwie na boisku pojawia się Marcin Sadowski, który zaraz po wejściu na murawę po ładnej akcji gospodarzy doprowadza do remisu. Wszystkim bez wyjątku za to spotkanie należą się wysokie noty. Przy odrobinie szczęścia MKS Małkinia mógł zdobić trzy punkty. Po kontuzji na boisko wrócił Trener MKS Małkinia Karol Dmochowski.

MKS Małkinia -Naprzód Skórzec 2:2 (1:2)