19 lutego 2017 roku o godzinie 16:00 w Zambrowie na sztucznej nawierzchni drużyna  MKS Małkinia rozegrała spotkanie sparingowe z Orlętami Czyżew Podlaska liga okręgowa. Dla trenera Karola Dmochowskiego i zespołu był to drugi mecz kontrolny po rozpoczęciu przygotowań do rundy wiosennej. Pierwsze 15  minut spotkania było w wykonaniu obydwu zespołów dość szybkie. Drużyna MKS-u szybko starała się łapać odpowiedni rytm.

Ogólnie mecz pomimo tego że towarzyski mógł się podobać. Zawodnicy z Małkini starali się zaangażować w spotkanie jak najlepiej. Dla zawodników z Czyżewa był to pierwszy sparing po rozpoczęciu przygotowań prezentowali się również na dobrym poziomie Pierwszą bramkę MKS zdobywa po trafieniu Michała Zawistowskiego. Do przerwy obydwa zespoły stwarzają jeszcze kilka dogodnych sytuacji do zdobycia goli. Jednak to MKS schodzi z boiska z zasłużonym prowadzeniem 2:1. Druga połowa to podobny scenariusz zespół z Małkini gra jeszcze skuteczniej i wykorzystał okazje, które sobie stworzył. Z zespołem ze wglądu na urazy, prace i szkolę nie pojechało kilku graczy, ale w dnu dzisiejszym sytuacja kadrowa była dobra. Pierwszy raz po dłuższej przerwie w sparingu zagrał Marcin Sadowski.

MKS Małkinia – Orlęta Czyżew 5:2 (2:1)

Bramki: Adam Najgrodzki, Michał Zawistowski x2, Rafał Siwek, Damian Dębkowski

Skład MKS: DOMINIK SEKUŁA – CEZARY GIZIŃSKI, KAMIL SUSZCZYŃSKI, MARIUSZ SOKOŁOWSKI, KAMIL RÓWNY – BARTŁOMIEJ WRÓBLEWSKI, ADAM NAJGRODZKI, KAROL DMOCHOWSKI, ARKADIUSZ IMIŃSKI, RAFAŁ  SIWEK - MICHAŁ ZAWISTOWSKI W spotkaniu zagrali również: Marcin Sadowski, Damian Dębkowski, Przemysław Maliszewski, Mateusz Rostkowski

DMC Firewall is a Joomla Security extension!