Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

b_250_188_16777215_00_images_zjecia2016_biegi_przelajowe_1_MSI_1_tytuowe.JPGW wyjątkowo zawziętej rywalizacji w Sztafetowych Biegach Przełajowych drużyny z małkińskich szkół wykazały się ogromną wolą walki i zdobyły 5 medali!           

W dn. 1 kwietnia 2016 r. na łęgu w Zawistach Nadbużnych w ramach XVII Powiatowej Olimpiady Młodzieży Szkól Ponadgimnazjalnych 201/2016 oraz XVIII Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych 2015/2016 rozegrano Sztafetowe Biegi Przełajowe.



 

W zawodach wzięły udział 33 dziesięcioosobowe zespoły z siedmiu szkół podstawowych, siedmiu gimnazjów i pięciu szkół średnich.

Wyruszający na trasę zawodnicy walczyli nie tylko z rywalami i własną słabością, ale także z niską temperaturą i bardzo nieprzyjemnym wiatrem. Gorący doping kolegów okazał się wyjątkowo skuteczny - walkę z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi wygrali wszyscy uczestnicy biegów.

Oficjalne wyniki Sztafetowych Biegów Przełajowych przedstawiają się następująco:

Szkoły średnie -  dziewczęta (dystans 800 m)

1. Zespół Szkół nr 1 w Ostrowi Maz.

2. Zespół Szkół nr 2 w Ostrowi Maz.

3. Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Ostrowi Maz.

4. Zespół Szkół im. St. Staszica w Małkini Górnej

Szkoły średnie -  chłopcy (dystans 1000 m)

1. Zespół Szkół nr 1 w Ostrowi Maz.

2. Zespół Szkół nr 2 w Ostrowi Maz.

3. Zespół Szkół im. St. Staszica w Małkini Górnej

4. Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Ostrowi Maz.

5. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie.

Gimnazja - dziewczęta (dystans 800 m)

1. PG 2 w Małkini Górnej 

2. PG w  Jasienicy

3. PG w Andrzejewie

4. PG w Zarębach Kościelnych

5. PG w Nurze

6. PG w Wąsewie

Gimnazja - chłopcy (dystans 800 m)

1. PG w Andrzejewie

2. PG w Zarębach Kościelnych

3. PG 2 w Małkini Górnej 

4.PG w Prostyni

5. PG w Wąsewie

Szkoły podstawowe - dziewczęta (dystans 800 m)

1. SP w Zarębach Kościelnych

2. SP w Nurze

3. SP nr 2  w Małkini Górnej

4. SP w Andrzejewie

5. SP w Prostyni

6. SP w Kiełczewie

Szkoły podstawowe - chłopcy (dystans 800 m)

1. SP nr 2  w Małkini Górnej

2. SP w Nurze

3. SP w Zarębach Kościelnych

4. SP w Andrzejewie

5. SP w Prostyni

6. SP nr 1  w Małkini Górnej

7. SP w Kiełczewie

Nagrodą dla najlepszych biegaczy były medale i dyplomy wręczone przez  panią Wójt Bożenę Kordek oraz gratulacje od trenerów, kolegów i organizatorów zawodów.

 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd