Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

b_300_300_16777215_00_images_policja2.jpgWczoraj ostrowscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili działania dot. przestrzegania znaków nakazujacych zatrzymanie się kierujacemu podczas przejezdzania przez tory. Celem działań była poprawa bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych zwlaszcza niestrzeżonych.

 

Podczas wczorajszych działań funkcjonariusze zwracali uwagę na kierujących nie stosujących się do znaków Stop znajdujacych się przed przejazdem kolejowym. Funkcjonariusze skontrolowali 9 przejazdów.Policjanci ujawnili 8 przypadków gdzie kierujący narażali swoje życie nie zatrzymując się przed przejazdem kolejowym.

Apelujemy do kierujących o zdrowy rozsądek i nieignorowanie znaków Stop przed przejazdem kolejowym.Bagatelizowanie znaku nakazującego zatrzymanie może doprowadzić do tragedii.

Our website is protected by DMC Firewall!