Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

b_150_144_16777215_00_images_policja.jpgSzczęście w nieszczęściu miał w piątkowy wieczór kierowca volvo. Jadąc S-8 złapał gumę w przedniej oponie co skończyło się przymusowym postojem między Nagoszewem a Przyjmami. Na szczęście dla kierowcy służbę na S-8 miał patrol Wydziału Ruchu Drogowego który pomógł kierowcy podczas wymianie koła.

Droga S-8 biegnąca przez powiat ostrowski jest trasą o dużym natężeniu ruchu cieżarówek i osobówek zwłaszcza podczas weekendu. Często dochodzi tam do różnego rodzaju awarii aut oraz zdarzeń drogowych. W trakcie każdego weekendu Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego patrolując trasę S-8 czuwają nad bezpieczeństwem kierowców korzystających z drogi S-8. 
  
W piątkowy wieczór na S-8 patrol ruchu drogowego zauważył na poboczu volvo z włączonymi światłami awaryjnymi. Policjanci podjechali do kierowcy i zaproponowali pomoc. Jak się okazało kierowca „ złapał gumę” w przedniej oponie. Niestety nie miał odpowiedniego klucza do lewarka aby wymienić koło. Policjanci zadbali o bezpieczeństwo kierowcy parkując radiowóz z włączonymi „światłami błyskowymi” za jego autem aby zasygnalizować pozostałym użytkownikom drogi obecność samochodu na poboczu. "Na szczęście" dla kierowcy policjanci posiadali w radiowozie odpowiedni klucz który ułatwił mężczyźnie wymianę koła. Po naprawie policjanci wstrzymali ruch aby kierowca mógł bezpiecznie ruszyć w dalszą drogę. 
  
Wdzięczny kierowca postanowił opisać piątkową „przygodę” na facebooku licząc, że słowa podziękowania dotrą do funkcjonariuszy. 
  
Pamiętajmy, że jeżeli kiedykolwiek będziemy potrzebować pomocy zwróćmy się o nią do policjantów.

 

 

b_500_670_16777215_00_images_zdjecia2018_23_01_18_288-31051.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

b_500_705_16777215_00_images_zdjecia2018_23_01_18_2.jpg

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd