Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_150_150_16777215_00_images_policja2.jpgTylko chwilę zajęło ostrowskim policjantom zatrzymanie nietrzeźwego kierującego uciekającego skradzionym kilka minut wcześniej samochodem terenowym. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu gdzie po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

 

Wczoraj wieczorem ostrowscy policjanci patrolując ulice miasta zauważyli samochód terenowy marki Suzuki, który podczas jazdy nie miał włączonych świateł mijania. Dodatkowo, styl jazdy wzbudził u funkcjonariuszy podejrzenie, że kierujący może być pod wpływem alkoholu. Policjanci używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych natychmiast rozpoczęli pościg za samochodem. Kierujący autem na chwilę zatrzymał się po czym gwałtownie ruszył i odjechał. Jednak policjanci unimożliwili mu dalszą jazdę. W trakcie pościgu dyżurny przekazał wszystkim patrolom informacje o zgloszeniu kradzieży, tego właśnie samochodu. 
Jak się okazało do kradzieży pojazdu doszło kilka minut wcześniej w centrum miasta. Mężczyzna wykorzystał nieuwagę właścicielki auta, która pozostawiając samochód z włączonym silnikiem zajęła się jego odśnieżaniem. 
Kierującym okazał się 36-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Funkcjonariusze wyczuwali od mężczyzny silną woń alkoholu, przeprowadzone badanie potwierdziło stan nietrzeźwości. Mężczyzna miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. Ponadto 36-latek posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. 
Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu, po wytrzeźwieniu odpowie za kradzież auta, niezatrzymanie się do kontroli drogowej, kierowanie autem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu.

 

Autor: st. sierż. Marzena Laczkowska/AC

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!